BASES   PUBLICA LA TEVA HIST“RIA
INICIS   LLISTAT DE PARTICIPANTS
PREMIS   HIST“RIC DEL CONCURS
CALENDARI   CONTACTE
     
Iniciar Sessiů|Participants
HIST“RIC DEL CONCURS

DOTZENA
EDICIÓ


CATALUNYA


Millor història Ficcions 2020:

Grup Larian, integrat per Laia Bosch Fontan i Arián Márquez Martínez, de l'Escola Sant Andreu - Manyanet de Barcelona.


Segon Premi:

Grup Anònim(a), integrat per Alba Benjumea Forés, del Col·legi Vilagran de Salt.


Premi Especial Ciutat de Barcelona:

Grup Júlia Antich Climent, integrat per Júlia Antich Climent de l’Escola Sant Andreu – Manyanet de Barcelona.


Premis Territorials:

Anoia – Grup Egagròpila, format per Xavier Canela Ortiz del Col·legi Mestral de Jorba.

Baix Llobregat – Grup Athena format per Abril Castillo Camacho del Col·legi La Mercè de Martorell.

Catalunya Central – Grup LaSALLEManresa1, format per Cristina Landa Oroquieta de La Salle de Manresa.

Empordà – Grup Martí_Mota, format per Martí Mota Llobet de l’Escola Escolàpies de Figueres.

Girona – Grup jimena, format per Ana Jimena Alfaro García de l’IES Sa Palomera de Blanes.

Maresme – Grup tafi_bursell, format per Tafika Bursell Giralt de l’IES d’Argentona.

Osona – Grup Emma C.C, format per Emma Calle Casas de l’Escola Sagrats Cors de Torelló.

Penedès – Grup Double Trouble, format per Laia Xiao Planas Toro i Clàudia Freixedas Cusiné de l’IES Milà i Fontanals de Vilafranca del Penedès.

Pirineus – Grup ficcions88, format per Júlia Closas Ribot de l’Institut La Valira de La Seu d’Urgell.

Tarragona – Grup arannu, format per Arantxa del Sol Granda Lopez, Nuria Gil Sáez i Ana Belen Alonso Sáez de l’IES Berenguer d’Entença de Vandellòs i l’Hospitalet de l’Infant.

Terres de l’Ebre – Grup SomDelTerreno, format per Estela Boïls Loto, Noelia Villegas Blanch i Amaya Solà Morales del Col·legi Sagrat Cor d’Amposta.

Vallès Occidental – Grup AiCiSo_05, format per Aina Civit Soler de l’Escola Marinada de Palau-Solità i Plegamans.

Vallès Oriental – Grup morrigan, format per Ainhoa Núñez Moreno de l’IES Maria Bell-lloc de Bigues i Riells.

Lleida – Grup martapujol, format per Marta Pujol Valls de l’IES La Mitjana de Lleida.

Matarranya – Grup Dos Reis, format per Roser Aragonès Dos Reis de l’IES Matarraña de Vall-de-Roures.

Andorra – Grup NL, format per Noelia Garcia López i Laura Lucia Prados Olmedo, de l’Escola Andorrana de 2a Ensenyança de Santa Coloma.


P
rofessora més motivadora de Catalunya:

Judit Massana de l'Escola Sant Andreu - Manyanet de Barcelona.


 

ILLES BALEARS


Millor Història de les Illes Balears i Millor Història d’Eivissa:

Grup Pempem, format per Paula Bermejo i Maria Juan del Col·legi Mestral d’Eivissa.


Millor Història Mallorca:

Grup Meraki, format per Adrián Weichselgartner del Col·legi Sant Pere de Palma.


Millor Història Menorca:

Grup Aina Riudavets, format per Aina Riudavets del CC Sant Francesc d’Assís de Ferreries.


Segona Millor Història Eivissa:

Grup Sentiments en paper, format per Albert Cardona i Chiara Eivissa de l’IES Sant Agustí de Sant Agustí des Vedrà.


Segona Millor Història Mallorca:

Grup Miquela, format per Joana Miquela Bordoy de l’IES Felanitx de Felanitx.


Segona Millor Història Menorca:

Grup  LITE, format per Aina Grau i Maria Moll de l’IES Maria Àngels Cardona de Ciutadella.


Professora més motivadora de les Illes Balears:

Fani Marí del Col·legi Mestral d’Eivissa.


 

PAÍS VALENCIÀ


Millor Història del País Valencià i Millor Història de Castelló:


Grup Pabloper, format per Pablo Pérez Urquizu de l’IES Ramón Cid de Benicarló.


Millor Història d’Alacant:

Grup Gemmiti, format per Gemma Vilches Lozano de l’IES Cayetano Sempere d’Elx.


Millor Història València:

Grup Taller La Masia5, formar per Bilal Merhabaoui Bouzama, David Soriano Galindo i Joan Ballester Muñoz del Centre Privat La Masia de Museros.


Segona Millor Història de Castelló:

Grup Sancho, format per José Sancho Jiménez de l’IES Bovalar de Castelló de la Plana.

Grup Mitjons, format per Sara Mestre Forés i Candela Romero Porred de l’IES Ramón Cid de Benicarló.


Segona Millor Història d’Alacant:

Grup Docstark, format per Álvaro Palomera Raez i Nadia Victoria García Belkhatir de l’IES Cayetano Sempere d‘Elx.

Grup Mariaabc_, format per María Berenguer Chamorro del Col·legi San José Artesano d’Elx.


Segona Millor Història de València:

Grup Clara Tejón, format per Clara Tejón González de l’IES El Quint de Riba-Roja de Túria.


Professores més motivadores del País Valencià:

Maribel Rovira, de l’IES Ramón Cid de Benicarló

Rosanna Garcia Carbonell, del Col·legi San José Artesano d’Elx.

Segueix-nos:
Ajuda:
Qui som
FAQs
Notes de premsa
Contacte
Organitza:
Amb el suport de:
              
Amb la col·laboració de:

[Web creada per Duma Interactiva]